به گزارش روابط عمومی ادامه روند بازسازی اتوبوس های سازمان اتوبوسرانی تا پایان سال 98 محسن عرفان سرپرست سازمان اتوبوسرانی کاشان و حومه از ادامه روند بازسازی و نوسازی اتوبوسها تا پایان سال جاری این سازمان خبر داد.
 ۱۳۹۸ يکشنبه ۸ ارديبهشت ساعت 0 و 0 دقیقه

محسن عرفان سرپرست سازمان اتوبوسرانی کاشان و حومه از ادامه روند بازسازی و نوسازی اتوبوسها تا پایان سال جاری این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی محسن عرفان افزود به همت کارشناسان و عوامل واحد فنی سازمان اتوبوسرانی در فروردین 98 تعداد7 دستگاه اتوبوس بازسازی و به ناوگان بازگردانده شده است،

وی با بیان اینکه در سال 97 تعداد 81 دستگاه اتوبوس در موارد بازسازی کامل بدنه ، کف ، موتور ، سقف ، شیشه‌ها و... انجام شده ، اعلام نمودند : خوشبختانه سازمان اتوبوسرانی کاشان با توجه به توان نیروی کار ماهر و فنی خود توانسته با استفاده بهینه از منابع موجود نسبت به بازسازی مطلوب اتوبوسها اقدام نماید .

عرفان افزود توسعه و خدمات رسانی به مردم از مهمترین اولویت‌های سازمان اتوبوسرانی در همه زمینه ها می باشد و با توجه به افزایش جمعیت و نیاز مردم به خودروهای عمومی تلاش می‌شود تا با افزایش تعداد اتوبوس‌ها در کاشان خدمات رسانی به مردم را بیش از پیش توسعه دهیم.

ایشان در پایان از مساعدتها و حمایتهای شورای شهر و شهردار محترم کاشان تشکر نمودند .